Archiwum
Noc Biologów w Ogrodzie Botanicznym UKW
Już po raz szósty Uniwersytet Kazimierza Wielkiego włącza się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest Noc Biologów. 11 stycznia 2019 r. będzie można uczestniczyć w licznych warsztatach, pokazach i wykładach. Do akcji włączył się także Ogród Botaniczny UKW, zapraszamy na warsztaty o morskich ptakach, zielarstwie czy zmianie klimatu.
Proporcje emocji - kolejna wystawa w Bibliotece UKW
Zapraszamy do Galerii Biblioteki UKW na wystawę akwareli Adama Papke pt. Proporcje emocji.
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie - nowe studia podyplomowe
Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty studiów podyplomowych na UKW - Przeciwdziałenie Przemocy w Rodzinie. Rekrutacja trwa do 31 stycznia.
Psychologia Sądowa i Mediacje - rusza rekrutacja na studia podyplomowe
Rusza rekrutację na kolejną edycję studiów podyplomowych Psychologia Sądowa i Mediacje. Zapisy trwają do 30 września br. Więcej informacji znajduje się na studiapodyplomowe.ukw.edu.pl.
Praca: Referent w Biurze Funduszy Europejskich
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko referenta w Biurze Funduszy Europejskich.
Citi dla studentów 8 stycznia
8 stycznia zapraszamy do zapoznania się z ofertą Citi skierowaną do studentów. Pracownicy banku przedstawią informacje dotyczące m.in. udziału w programie praktyk letnich, programach rozwojowych, a także oferty „pierwszej pracy”.
Wymiana akademicka Katedry Fizjologii i Toksykologii z Portugalią
Rozstrzygnięty został nabór wniosków w ramach programu wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską. W oparciu o rekomendację wspólnej komisji ds. wyboru projektów Dyrektor NAWA podjął decyzję o finansowaniu 10 spośród 51 złożonych wniosków. Z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy został złożony projekt pt.: „Indoor Air Quality and Public Health – the health implications of fungi and mycotoxins contamination of HVAC systems - Jakość powietrza w pomieszczeniach i zdrowie publiczne - konsekwencje zdrowotne skażenia systemów HVAC grzybami pleśniowymi i mikotoksynami”.