Rekrutacja wewnętrzna (praca w Dziale Płac)

Zapraszamy pracowników zatrudnionych w UKW, ceniących sobie rozwój zawodowy, do składania ofert pracy w ramach przesunięcia z dotychczasowej jednostki organizacyjnej.

Spotkanie z Pracodawcą - KPMG na UKW

Kolejne spotkanie z bydgoskimi studentami i absolwentami odbędzie się już 22 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Tym razem będziecie mieli okazję spotkać nas na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych

AZS UKW chce przerwać złą passę

Kiedy jeśli nie teraz – to pytanie zadają sobie kibice AZS-u UKW przed kolejną rundą II ligi piłki ręcznej. Bydgoscy szczypiorniści zmierzą się w najbliższą sobotę z sąsiadującym w tabeli, Borowiakiem Czersk.

Ostatnie spotkanie było piątą z rzędu przegraną AZS-u UKW. Trudno było oczekiwać ogrania niezwyciężonej do tej pory ekipy z Tczewa, ale mało kto spodziewał się wyniku 20:39.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji na UKW

Podczas Międzynarodowego Dnia Tolerancji, przypadającego co roku 16 listopada, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego gościć będzie konferencję inauguracyjną projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”, inicjowanego przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Trwa maraton AZS-u z ligową czołówką

Wicelider, lider, a teraz czas na trzeci zespół w tabeli II ligi piłki ręcznej. Szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w sobotę, 11 listopada z Samborem Tczew.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Kierownika Studium Wychowania Fizycznego

W wyniku przeprowadzonego przez komisję konkursu kierownikiem Studium Wychowania Fizycznego został Pan Jarosław Surwiło-Bohdanowicz.

Wigilia Doktorantów 2017

Uczelniana Rada Doktorantów UKW zaprasza na Wigilię Doktorantów 2017. Szczegóły na plakacie.

Zdobądź certyfikat językowy TOEIC

W imieniu Studium Języków Obcych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania certyfikatu językowego TOEIC® z przedstawicielem firmy Educational Testing Service.

Jakość życia Polaków. Badania Barometrem Nadziei

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Saint Galen w Szwajcarii i instytut Swissfuture wzięli udział w badaniach psychologicznych dotyczących pomiaru poziomu zadowolenia i jakości życia Polaków.