UKW z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Kazimierza Wielkiego został laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 za wzorową współpracę z otoczeniem biznesu i komercjalizację wyników prac badawczych oraz wkład w rozwój nauki w Polsce.

Ogólnobydgoska Inauguracja Roku Akademickiego

Czas inauguracji na naszych bydgoskich uczelniach już za nami, więc nastał moment na Ogólnobydgoską Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018, na którą zapraszamy wszystkich studentów z wszystkich bydgoskich uczelni, publicznych czy też prywatnych, wraz z władzami i duszpasterzami akademickimi.

Panel Ekspercki: innowacje w sektorze rolno-spożywczym

17.10.2017 roku w Auli Biblioteki Głównej UKW w Bydgoszczy, odbyło się Drugie Spotkanie Panelowe Ekspertów w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności +”. Okazję do zgłębiania wiedzy dla uczestników zagwarantowała współpraca  Uniwersytetu Technologiczno–Przyrodniczego i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wystawy malarstwa - Funka 2017

25 października 2017 r.o godz. 18.00 w Bibliotece UKW ul. Szymanowskiego 3 (galeria II piętro) odbędzie się otwarcie poplenerowej wystawy malarstwa - Funka 2017.

Granty na prace przedwdrożeniowe – podniesienie poziomu gotowości wdrożeniowej (TRL)

Konsorcjum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego ogłasza konkurs na granty na prace przedwdrożeniowe – podniesienie poziomu gotowości wdrożeniowej (TRL).

Podwójny sukces studentki WEM

Marta Jastrząbek, studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej dobrze rozpoczęła nowy rok akademicki, zdobywając nagrody na dwóch festiwalach.

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że studenci niepełnosprawni, którzy nie dostarczyli jeszcze orzeczenia o niepełnosprawności, powinni pilnie zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia jego kopii (oryginał orzeczenia do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) do dnia 23 października br. (poniedziałek) do godziny 12:00.