Akademickie Centrum Wolontariatu - spotkanie organizacyjne

Akademickie Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ACW) ogłasza nabór wolontariuszy. Mile widziane są osoby kreatywne, lubiące pracować w zespole, organizować coś dla innych i przy okazji świetnie się bawić.

Otwarcie wystawy Europa w rodzinie. Ziemiaństwo polskie w dwudziestym wieku

5 października o godzinie 12.00 w Bibliotece UKW odbędzie się otwarcie wystawy: „Europa w rodzinie. Ziemiaństwo polskie w dwudziestym wieku” przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie.

Rusza nowy sezon rozgrywek szczypiornistów

AZS UKW zainauguruje w sobotę, 7 października kolejny sezon w rozgrywkach II ligi. W pierwszym spotkaniu zmierzy się z Jeziorakiem Iława.

Nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny przyznał nauczycielom naszej uczelni nagrody w dwóch kategoriach:za osiągnięcia naukowe i/lub twórcze, uzyskane w 2016 roku, mające największy wpływ na ocenę parametryczną podstawowej jednostki organizacyjnej uczelni oraz za uzyskanie tytułów i stopni naukowych. Nagrody I stopnia zostaną wręczone podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego, a pozostałe – na radach wydziałów.

Wymiana Dobrych Praktyk - spotkanie

W dniach 4-7 października odbędą się spotkania „Wymiana dobrych praktyk” w ramach projektu „Wykwalifikowani , Aktywni , Komunikatywni – Absolwenci UKW”. Zapraszamy na nie przedstawicieli naszej społeczności akademickiej oraz przedsiębiorców. Program zamieszczamy w załączniku.

Cisza Jak Ta w Copernicanum UKW

Zespół Cisza Jak Ta ponownie wystąpi na UKW, tym razem z premierą płyty „Nieobecność”. Koncert odbędzie się w sali koncertowej Copernicanum UKW w piątek, 29 września o godz. 18.