Rekrutacja na studia podyplomowe

Zapraszamy absolwentów studiów I, II i III stopnia na studia podyplomowe w roku akademickim 2017/2018. Rekrutacja właśnie się rozpoczęła

Wesołego Alleluja!

Dziś Instytut Psychologii UKW na antenie TVP 3 Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy dziś o godzinie 17.35 do obejrzenia na antenie TVP 3 Bydgoszcz programu "Dobrze wiedzieć", w którym zaprezentuje się Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

prof. dr hab. Zygmunt Babiński przewodniczącym Rady ds. Promocji Żeglugi Śródlądowej

27 marca prof. dr hab. Zygmunt Babiński został powołany na stanowisko członka oraz przewodniczącego Rady ds. Promocji Żeglugi Śródlądowej, organu opiniodawczo-doradczego przy ministrze właściwym ds. żeglugi śródlądowej, jako przedstawiciel Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn

W dniach 4-5 kwietnia 2017 roku na terenie obiektów sportowych CEKFiS odbędą się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn. Panie rozpoczynają swoje rozgrywki 4 kwietnia o godzinie 11:00, natomiast panowie będą walczyć o zwycięstwo 5 kwietnia od godziny 9:00.
Wszystkich gorąco zapraszamy do kibicowania naszym drużynom!

II Olimpiada wiedzy o żegludze i drogach wodnych

Już w czwartek odbędzie się II Olimpiada wiedzy o żegludze i drogach wodnych

Podwójny sukces Wydziału Edukacji Muzycznej

W dniach 31 marca – 1 kwietnia studenci i pracownicy Wydziału Edukacji Muzycznej odnieśli dwa duże sukcesy.