Monografia "Theory and applications of the Kosiński’s Fuzzy Numbers"

Kilka dni temu staraniem naukowców Piotra Prokopowicza, Jacka Czerniaka, Dariusza Mikołajewskiego, Łukasza Apiecionka i Dominika Ślęzaka ukazała się monografia pt. „Theory and applications of the Kosiński’s Fuzzy Numbers”.

Szkoła Twórców Gier

Czwarte spotkanie Szkoły Twórców Gier Microsoft 2016/2017 odbędzie się w Bydgoszczy!

Szkoła Twórców Gier Microsoft to całoroczny darmowy cykl szkoleń i warsztatów dla osób zainteresowanych tworzeniem gier.

LICYTACJA PRAC

PRACE WYSTAWIONE NA LICYTACJĘ:

Ostatni dzień odbioru PIT-ów!

Prosimy o zgłaszanie się do Działu Płac w okresie 15-21.02.2017 r. po odbiór PIT-ów za rok 2016
Pracownicy Szkoły ISoB – odbiór PIT-ów w sekretariacie szkoły.

Podium dla Marty Piwek

Studentka UKW, Marta Piwek zdobyła 2. miejsce w zawodach sportowych: „Debiuty kulturystyki i fitness” (kategoria: fitness kobiet open).

VI Ogólnopolska Konferencja z cyklu „Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania”

Instytut Psychologii UKW zaprasza na VI Ogólnopolską Konferencję z cyklu „Diagnoza psychologiczna jako przedmiot badania i nauczania”, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2017 roku, na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Aula Biblioteki Głównej UKW, ul. Karola Szymanowskiego 3, 85-074 Bydgoszcz).

Rekrutacja na studia podyplomowe

Jeszcze w lutym masz szansę zapisać się na studia podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. To szansa na dodatkowe kwalifikacje i i umiejętności.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po niemal dwumiesięcznej przerwie zostaną wznowione rozgrywki II ligi piłki ręcznej. AZS UKW Bydgoszcz w najbliższą sobotę podejmie u siebie zespół SMS ZPRP II Gdańsk.