Zespołowy Projekt Informatyczny studentów UKW

W tym roku po raz pierwszy na UKW odbędzie się publiczna prezentacja projektów studenckich wykonanych przez studentów IV roku Informatyki w ramach "Zespołowego Projektu Informatycznego". Prezentacja odbędzie się 31 stycznia 2017 r. o  godz. 9.30 w Sali Koncertowej UKW, ul. Kopernika 1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

Studencie! Zostań wolontariuszem Akademickich Mistrzostw Europy!

Międzynarodowa organizacja sportu akademickiego EUSA poszukuje studentów do wolontariatu podczas Akademickich Mistrzostw Europy odbywających się w wielu miastach i krajach w różnych dyscyplinach sportowych. Szczegółowe informacje znajdują się w linku poniżej.

UKW zagrał na WOŚP!

Plany zajęć w systemie USOSweb

Informujemy, że od semestru letniego 2016/2017 plany zajęć dydaktycznych będą publikowane wyłącznie w systemie USOSweb.

Profesjologia i ergonomia w kontekście nauk o pracy

Bydgoski Oddział Polskiego Towarzystwa Profesjologicznego funkcjonujący w Katedrze Pedagogiki Pracy i Andragogiki uprzejmie zaprasza do udziału w V Międzynarodowym Kongresie Profesjologicznym „Profesjologia i ergonomia w kontekście nauk o pracy Proferg 2017”, w dniach 19-20 czerwca 2017 r., w Zielonej Górze.

I Bal Uniwersytecki

dr Danuta Szumińska na polskiej Stacji Antarktycznej

Po siedmiodniowej podróży hydrolog z UKW w Bydgoszczy – dr Danuta Szumińska oraz chemik z Politechniki Gdańskiej – mgr inż.Małgorzata Szopińska rozpoczęły badania w ramach tematu „Czy różnorodna działalność antropogeniczna wpłynęła znacząco na poziom zanieczyszczeń wód słodkich i słonych na obszarze Antarktyki? Identyfikacja i oznaczanie związków chemicznych obecnych w wodach pobranych na zachodnim wybrzeżu zatoki Admiralicji (Wyspa Króla Jerzego)”, którego kierownikiem jest Pani prof. dr hab. inż. Żaneta Polkowska z Politechniki Gdańskiej.

VII Naukowe Forum Polsko-Ukraińskie

Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza do udziału w VII Naukowym Forum Polsko-Ukraińskim/Ukraińsko-Polskim nt. „Edukacja dla przyszłości”, które odbędzie się w dniach 18-21 września 2017 r. w Bydgoszczy pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

Zapisy trwają do 15 marca br. Szczegółowe informacyjne organizacyjne znajdują się w załączniku.