65 mln zł od NCN na stypendia, staże i małe granty

Narodowe Centrum Nauki otworzyło nabór do piątej edycji konkursu ETIUDA oraz pierwszej konkursów SONATINA i UWERTURA. Naukowcy będą mogli ubiegać się o środki na staże w jednostkach zagranicznych, w tym także w zespołach realizujących granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Centrum ogłosiło też konkurs MINIATURA na pojedyncze działanie naukowe, do którego nabór rozpocznie się w kwietniu 2017 r.

AZS chce wrócić do wygrywania

Bydgoskich szczypiornistów czeka ostatni pojedynek w tym roku i jednocześnie w pierwszej połowie tego sezonu. AZS UKW w sobotę zmierzy się z Cartusią Kartuzy.

Nowy Przewodniczący Samorządu Studenckiego

W dniu 8 grudnia 2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Na spotkaniu obecny był prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Benedykt Odya, prof. nadzw.

Godziny rektorskie 19 i 22 grudnia

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Benedykt Odya, prof. nadzw. chcąc umożliwić studentom udział w koncercie kolęd i pastorałek, ogłasza 19 grudnia br. godziny rektorskie w godz. 11:30 – 13:30.

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Benedykt Odya, prof. nadzw. ogłasza 22 grudnia br. godziny rektorskie od godz. 14:00.

Koncert kolęd i pastorałek 19 grudnia

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia o godz. 12:00 w sali koncertowej Copernicanum UKW przy ul. Kopernika 1. W świąteczny klimat wprowadzą nas Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Chór Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz zespół Śpiewalnia Dziecięca.

Studenci TiR podarowali Magiczne Mikołajki

Pod hasłem „Podaruj dzieciom Magiczne Mikołajki” studenci III roku Turystyki i Rekreacji (specjalność gospodarka turystyczna) wraz z dr. Adrianem Lubowiecki-Vikuk zorganizowali praktyczne zajęcia z animacji czasu wolnego.