W hołdzie mistrzowi kina i sile marzeń

O czym marzą dziś młodzi ludzie? Czy ich marzenia różnią się od pragnień ich rodziców?  Czy trudne wkraczanie w dorosłość pozbawia nas marzeń? Czy odważamy się chcieć jak najwięcej od życia? Czy znajdujemy motywację i siłę, by realizować swoje cele?  Odpowiedzi na te pytania poznamy na zakończenie ROKU KIEŚLOWSKIEGO.

Derby dla AZS-u UKW, czas na pojedynek z liderem

Szczypiorniści AZS-u UKW wrócili z Torunia z tarczą. W sobotę pokonali AZS UMK 34:32 i odbili się od dna ligowej tabeli.

Kolejne granty pracowników Instytutu Pedagogiki UKW

Dr Wioleta Junik oraz dr Jolanta Jarczyńska, adiunkci z kierowanej przez prof. zw. dr hab. Marię Deptułę Katedry Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej Instytutu Pedagogiki otrzymały w trybie konkursowym granty z Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Zjazd Przedstawicieli Katedr Kryminalistyki

Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na Ogólnopolski Zjazd Przedstawicieli Katedr Kryminalistyki „Zjazd Prawo – Dziedzictwo – Sztuka”, który odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia br. w Bydgoszczy.

Nowe Horyzonty Geografii

Pracownicy Instytutu Geografii UKW i Koło Naukowe Studentów Geografii Geosfera 24, serdecznie zapraszają uczniów szkół średnich na kolejną edycję Seminarium Geograficznego pt. „Nowe Horyzonty Geografii”.

Stawki stypendialne dla doktorantów

Podajemy stawki stypendiów dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017.

Stawki stypendialne dla studentów

Podajemy stawki stypendialne dla studentów w roku akademickim 2016/2017.

Wyniki wyborów uzupełniających do Samorządu Studenckiego

Wiemy już, kto uzyskał najwięcej głosów w wyborach do Wydziałowych Samorządów Studenckich. Odbyły się one 21 listopada.