Festiwal Kultury Węgierskiej

Konkurs StRuNa - zgłoszenia do 25 listopada

Zapraszamy do udziału w 6. edycji ogólnopolskiego Konkursu StRuNa, którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych studentów i doktorantów z ostatniego roku oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji.

Seminarium: Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają na seminarium poświęcone Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 „Wsparcie na przystąpienie do systemów jakości” i w działaniu „Współpraca”.

Projekt: Elastyczne radzenie sobie ze stresem

Projekt „Podmiotowe i sytuacyjne uwarunkowania elastycznego radzenia sobie ze stresem w próbie polskiej” zespołu kierowanego przez prof. Małgorzatę Basińską z Instytutu Psychologii UKW znalazł się na liście projektów zakwalifikowanych do finansowania w konkursie OPUS 11 Narodowego Centrum Nauki. Będzie on realizowany przez dwa lata, a jego koszt to 402 tys. zł.

Czas na pierwsze punkty AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW nie mogą zaliczyć początku obecnego sezonu do udanych. Po sześciu spotkaniach pozostają bez punktów w tabeli, ale ten stan ma się zmienić po sobotnim spotkaniu.