150-lecie urodzin: Kazimierz Twardowski

Instytut Filozofii UKW zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową Kazimierz Twardowski - Mistrz i nauczyciel.

Bezpłatne szkolenia w firmie Atos

Firma Atos, międzynarodowy lider w branży IT, serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia.

Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej

Miasto Bydgoszcz, Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Bydgoszczy oraz Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych zapraszają ogólnopolską konferencję naukową "Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej".

Szczypiorniści AZS-u powalczą o pierwsze zwycięstwo

AZS UKW Bydgoszcz zmierzy się w najbliższą sobotę z zespołem Szczypiorniaka Olsztyn. Podopieczni Andrzeja Kaczorowskiego pozostają na razie bez punktów w ligowej tabeli.

Ubezpieczenia dla pracowników

Informujemy wszystkich pracowników UKW, że osoby, które nadal chcą kontynuować grupowe ubezpieczenie na życie, koniecznie muszą podpisać nowe polisy. Obecne wygasną z dniem 30 listopada br.

Andrea Tompa na UKW

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu; pt."Wrota wyobraźni: akademickie spotkania z literaturą"

Gaudeamus igitur!

Praca: Specjalista w Biurze Funduszy Europejskich

Biuro Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty.

Nagroda Santander Universidades dla studenta UKW

Dzięki współpracy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego z Bankiem Zachodnim WBK  po raz kolejny do rąk jednego ze studentów Uczelni trafi Nagroda Santander Universidades za wyróżniające wyniki w nauce.

Narrative enviroments for play and learnining

W dniach 17-21.10.2016 odbędzie się spotkanie międzynarodowego zespołu  badaczy  realizujących projekt z programu Erasmus Plus NARRATIVE ENVIRONMENTS FOR PLAY AND LEARNING (NEPL) NO. 2015-1-LT01-KA201-013443

Debata o Prawdzie

21 października 2016 roku o godzinie 18:00 w Bibliotece UKW przy ul. Szymanowskiego 3 (drugie piętro) zapraszamy na debatę organizowaną przez Studenckie Koło Filozofii UKW pod patronatem czasopisma Filozofuj!