Konferencja Dziekanów Wydziałów Artystycznych

Konferencja Dziekanów Wydziałów Artystycznych i Artystyczno-Pedagogicznych podległych MNiSW odbędzie się w dniach 17-18 października 2016 r. z inicjatywy Prorektora ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dra hab. Benedykta Odya prof. nadzw. UKW i Dziekana Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dra hab. Bernarda Mendlika.

Wystawa w Bibliotece UKW

Znajdź w sobie "Gen demokracji"

Instytut Bronisława Komorowskiego zaprasza studentów, absolwentów szkół wyższych oraz wszystkie osoby zainteresowane, które nie ukończyły 35. roku życia, do udziału w programie edukacyjnym „Gen demokracji”.

Składanie wniosków o stypendium
Nowy rok rozpoczęli w Krainie Gier

Praca: Kierownik Działu Promocji i Biura Prasowego

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Działu Promocji i Biura Prasowego.

Bydgoskie Spotkania Onkologii z Psychologią

Instytut Psychologii UKW i Zakład Profilaktyki  i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy organizują Bydgoskie Spotkania Onkologii z Psychologią.

Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca na praktykę

Przypominamy, że tylko do końca listopada trwa rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+.

Nie mówcie o nich gamonie - wywiad

Projekt badawczy z programu POWER współrealizowany przez Katedrę Pedagogiki Pracy i Andragogiki UKW poświęcony problemowi "Neetsów", w którym uczestniczą dodatkowo trzy partnerskie instytucje z regionu, po raz kolejny wzbudził zainteresowanie lokalnych mediów.

Razem dla akademickiej Bydgoszczy

Rekrutacja na studia podyplomowe

Zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych na UKW!