Archiwum

Konferencja Naukowa Katedry Pedagogiki Pracy i Andragogiki [19-20.09.2016 r. Ciechocinek]

W dniach 19-20 września Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki Instytutu Pedagogiki Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW organizuje ogólnopolską konferencję naukową.

Konkurs na stanowisko Kanclerza UKW

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny ogłasza konkurs na stanowisko Kanclerza UKW

Ruszają AMŚ w strzelectwie

Pomiar przywiązania - seminarium warsztatowe

Polski Oddział Towarzystwa Badań nad Emocjami i Przywiązaniem (SEAS-Polska) oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają osoby prowadzące badania naukowe nad przywiązaniem oraz wszystkich, dla których tematyka przywiązania jest ważna z racji działań praktycznych w tematyce przywiązaniowej na seminarium warsztatowe pt. Pomiar przywiązania – metody ilościowe i jakościowe.

Wioślarski sukces studentów UKW

Złoty medal i czwarte miejsce Akademickich Mistrzostw Świata w Wioślarstwie 2016 w Poznaniu dla studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wywiad z dr Renatą Tomaszewską-Lipiec

W najnowszym wydaniu Gazety Wyborczej ukazał się wywiad z dr Renatą Tomaszewską-Lipiec

Zmiana władz uczelni

Jak wzmocnić współpracę nauki z biznesem?

Pod koniec czerwca we Wrocławiu odbyła się konferencja Polish Scientific Networks, w której uczestniczyli pracownicy UKW: mgr Adrianna Bartkowiak (Wydział Humanistyczny) i dr Adrian Lubowiecki-Vikuk (Wydział Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki). Poniżej podsumowanie dyskusji naukowców, przedsiębiorców i urzędników.

Teatr poszukuje wolontariuszy

Teatr Polski w Bydgoszczy poszukuje wolontariuszy na Festiwal Prapremier. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych, gotowych na nowe wyzwania do pracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Prapremier 2016 (2016 Festival of New Dramaturgies), który odbędzie się w dniach 24.09 – 1.10.

Olimpijski medal dla Moniki Ciaciuch!

Wielka radość, wielki sukces. "Nasza" Monika Ciaciuch, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 w wioślarstwie w konkurencji czwórek podwójnych kobiet.

Przetarg: sprzedaż nieruchomości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 11-13