Nowe wydanie rankingu Webometrics

Ukazał się nowy ranking Webometrics, w którym Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zajął 33. miejsce. Jest to najwyższe miejsce spośród bydgoskich uczelni.

Wielki Dzień Pszczół

Tornister pełen uśmiechów

Zachęcamy do włączenia się w akcję "Tornister pełen uśmiechów". Zbiórka potrwa od 1 sierpnia do 29 sierpnia 2016 roku.

Oświadczenie European University Association

Zarząd European University Association (Eurojeskie Stowarzyszenie Uniwersytetów) wydał oświadczenie potępiające przymusowe dymisje dziekanów tureckich uczelni.

Praca: Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje Specjalisty ds. Inwestycji i Remontów.

Praca: Doradca zawodowy w Biurze Karier

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko doradcy zawodowego w Biurze Karier.

Praca: Doradca ds. przedsiębiorczości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko doradcy ds. przedsiębiorczości w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery”. Termin składania podań do 18 listopada 2016 r. Warunki rekrutacji oraz szczegółowa oferta w załączeniu.

Miejsce składania dokumentów rekrutacyjnych

Miejsce składania dokumentów 18-19 lipca 2016 roku w godz.9:00-13:00.

Akademik bez barier

Studencie! Weź udział w badaniu “EUROSTUDENT VI”

Zapraszamy studentów: wychowania fizycznego, bezpieczeństwa i higieny pracy, filologii, edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego do wzięcia udziału w corocznym badaniu “EUROSTUDENT”