Zapraszamy na wykład Ludobójstwo wołyńsko - małopolskie na Polakach

22 czerwca 2016 roku o godzinie 17.00 zapraszamy do Biblioteki UKW na wykład zorganizowany w ramach V Bydgoskich Dni Kresowych. Wykład pt.  „Ludobójstwo  wołyńsko - małopolskie na Polakach” wygłosi dr Przemysław Wójtowicz  (IPN - Delegatura Bydgoszcz) . Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece UKW, ul. Karola Szymanowskiego 3, aula I piętro.

UKW najbardziej rowerową uczelnią

Bydgoszcz w swoim debiutanckim starcie w European Cycling Challenge zajęła 6. miejsce. Bardzo dobrze w tym konkursie wypadł nasz Uniwersytet, który nie miał sobie równych w rywalizacji bydgoskich szkół i uczelni.

Konkurs PO WER: Skuteczny wymiar sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości ogłosiło konkurs dla Działania 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji pn. „Studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego dla sędziów i prokuratorów” z Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Wnioskodawcą projektu mogą być szkoły wyższe i jednostki naukowe.

Spektakl poetyki już 15 czerwca

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spektakl poetycki  „Urojenie”, który odbędzie się w środę, 15 czerwca o godz. 15 w klubie Beanus. Reżyserem i scenarzystą spektaklu jest Eugeniusz Rzyski. Jest to część obchodów Instytutu Pedagogiki.

Wygraj bilety do filharmonii!

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncerty: „Wielka Kameralistyka" (15 czerwca) oraz „Trubadur” (16 czerwca). Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 19.00.

KRUP na UKW