Zostań opiekunem studentów Erasmus+

Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW zaprasza studentów do udziału w programie Buddy/Mentor, którego głównym celem jest pomoc studentom z zagranicy w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku.

Dni Instytutu Pedagogiki

Serdecznie zapraszamy na Dni Instytutu Pedagogiki, które w tym roku odbędą się w dniach 15-16 czerwca. W programie m.in. sesje naukowe, warsztaty i spektakl poetycki.

Seminarium: Dotacje na innowacje gospodarcze

Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na seminarium „Dotacje na innowacje gospodarcze - Bony na Innowacje dla MŚP i Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze – zasady udzielania wsparcia dla przedsiębiorców i oferta badawcza Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego dla gospodarki.”

Wykład Konsula Honorowego Republiki Chorwacji

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek zaprasza na wykład okolicznościowy z okazji 25-lecia odzyskania niepodległości przez Chorwację, który wygłosi Konsul Honorowy Republiki Chorwacji w Bydgoszczy Pan Henryk Maciejewski .

Nowy projekt zespołu prof. dr hab. Ewy Filipiak

Prof. dr hab. Ewa Filipiak z Instytutu Pedagogiki wraz z zespołem naukowym została zaproszona do współrealizacji projektu w programie Erasmus Plus.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na spotkanie pod tytułem „Jaka piękna katastrofa. O granicach wolności i buntu w świecie bezideowej komercji”.