Konferencja: Współczesne problemy obszaru postradzieckiego

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej, organizowanej przez Zakład Współczesnych Systemów Politycznych Instytutu Nauk Politycznych oraz Zakład Historii Najnowszej Powszechnej i Dziejów Migracji Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pt. „Współczesne problemy obszaru postradzieckiego”. Obrady odbędą się w dniach 22-23 września 2016 r. w Bydgoszczy na ulicy Poniatowskiego 12.

Nagrody Naukowe POLITYKI

Tygodnik Polityka ogłasza 16. edycję programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI.

Bezpłatne szkolenia 13 kwietnia

Infosys BPO Poland i Biuro Karier UKW zapraszają 13 kwietnia br. na dwa szkolenia – skierowane do lingwistów oraz do osób zainteresowanych obsługą klienta międzynarodowego. Zajęcia odbędą się w sali 2.38, w Bibliotece UKW przy ul. Szymanowskiego 3.

Koło naukowe Młodzi dla Polski UKW

17 marca br. powstało koło naukowe Młodzi dla Polski UKW (MdP) - oddział ogólnopolskiej organizacji studenckiej powstałej 4 lata temu na Uniwersytecie Warszawskim

Szczypiorniści kończą sezon w Bydgoszczy

Dobiegają końca sezon II ligi piłki ręcznej. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz rozegra ostatni mecz przed swoją publicznością w sobotę, 9 kwietnia o 14:45 i będzie to przedostatnia odsłona tych rozgrywek.

Wyniki wyborów władz UKW

XXI Dni Historyka

Zapraszamy na XXI Dni Historyka, które odbędą się 13 kwietnia (środa) 2016 roku o godzinie 11.00 w Auli IHiSM.

Istnieć w kulturze - istnieć w kulturach. Ogólnopolska konferencja naukowa

Zapraszamy na trzydniową ogólnopolską konferencjię naukową Istnieć w kulturze - istnieć w kulturach.

Festiwal BOSS na UKW

W dniach 5-7 kwietnia Biuro Karier zaprasza na Festiwal BOSS, w ramach którego organizowane są bezpłatne warsztaty i prelekcje prowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców i profesjonalistów.

Festiwal BOSS to możliwość zetknięcia się dwóch światów - studenckiego i biznesowego.