Studencki Nobel 2016

Jesteś aktywny, kreatywny, nieprzeciętnie inteligentny?  Wyróżniasz się pośród tysięcy szarych studentów?  Jesteś autorem publikacji naukowych i referatów? Zgłoś się już dziś i zawalcz o tytuł najlepszego studenta w Polsce w konkursie organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów - Studencki Nobel 2016.

Konferencja poświęcona prof. Witoldowi Kosińskiemu

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Fundacja Rozwoju Mechatroniki, Klaster Innowacji Mechatronicznych, Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej „Horyzont” mają zaszczyt zaprosić na International Conference on Professor Witold Kosiński's Heritage Workshop on Ordered Fuzzy Numbers (WOFN), która odbędzie się w poniedziałek 14 marca 2016 w Collegium Copernicanum UKW.

Spektrum autyzmu - seminarium i warsztaty

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium naukowo-praktycznym, które jest uwieńczeniem Pedagogiczno-Logopedycznych Dni UKW w Bydgoszczy organizowanych przez Zakład Pedagogiki Specjalnej i Logopedii.

Rada Studentów PSRP tym razem w Bydgoszczy

W dniach 12-13 marca już po raz trzynasty odbędzie się kolejna Rada Studentów PSRP. Tym razem studenci spotkają się w murach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wygraj bilety do filharmonii!

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert "Wszystkie Kantaty Bacha". 13 marca 2016 roku o godzinie 19.00 melomani będą mieli okazję usłyszeć koncert z cyklu Wszystkie Kantaty Bacha w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Capella Bydgostiensis oraz Chóru Kameralnego Akademii
Muzycznej w Bydgoszczy.

Dzień Otwarty UKW - fotogaleria

4 marca 2016 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbył się Dzień Otwarty.

Przygotuj się do matury z UKW

Wielkimi krokami zbliżają się egzaminy maturalne 2016. Chcąc ułatwić przygotowanie do tego wielkiego wydarzenia, zapraszamy na powtórki przedmaturalne. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Szczegóły i informacje o zapisach znajdują się na stronie www.matura2016.ukw.edu.pl.

Spotkanie z pracodawcą

Doskonale znasz język niemiecki? Marzysz o ciekawej pracy? Pragniesz, aby Twoje pomysły były zauważane i doceniane? Jesteś otwarty na zmiany i odważnie patrzysz w przyszłość? Zagraj w drużynie OPONEO.PL S.A. Przyjdź na spotkanie z przedstawicielem firmy i dowiedz się jak wygląda praca w jednym z nielicznych polskich przedsiębiorstw internetowych o zasięgu międzynarodowym.