Wykład dotyczący metodyki Design Thinking

Koło Miejskie PTE w Bydgoszczy zaprasza 16 marca.2016 roku o godzinie 16.30 na wykład pt.: „Usystematyzowane podejście do procesów innowacyjnych w gospodarce na przykładzie Design Thinking Uniwersytetu Stanforda”.

Gala Sportu 2015

Szukamy Asystenta Studenta Niepełnosprawnego

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje
Asystenta Studenta Niepełnosprawnego - dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Zapisy na Trening twórczości

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe z elementami treningu twórczości. Dodatkowo na spotkaniu zaprezentowane zostaną możliwości wolontariatu w placówce pedagogicznej.

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert z cyklu WIEK SZOSTAKOWICZA. 4 marca 2016 roku o godzinie 19.00 melomani będą mieli okazję usłyszeć Symfonię nr 38 D-dur KV 504 Mozarta oraz VII Symfonię C-dur Szostakowicza w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej. Wydarzenie uświetni występ Mirosława Baki, który przeczyta tekst Danniła Granina „Mój lejtant. Wspomnienia obrońcy Leningradu”.

Studia podyplomowe w Instytucie Psychologii

Od 1 marca 2016 rusza rejestracja na dwusemestralne studia podyplomowe neurologopedii oraz psychologii klinicznej. Zapisy potrwają do 30 czerwca. Organizatorem studiów jest Instytut Psychologii UKW. Początek zajęć zaplanowany został na semestr zimowy 2016/2017.

Spektakl Granice w TPB

Przedłużona rekrutacja na moduł nauczycielski

Rekrutacja na Moduł kształcenia nauczycieli dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia kierunków niepedagogicznych i nienauczycielskich i Moduł przygotowania pedagogicznego dla studentów studiów II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych kierunku PEDAGOGIKA została przedłużona do 29 lutego 2016 r.

Sesja popularnonaukowa "Wokół gwary bydgoskiej"

Zapraszamy do udziału w sesji popularnonaukowej pt. Wokół gwary bydgoskiej, która odbędzie się 29 lutego 2016 roku w godz. 10.00-15.00 (Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa, ul. Jagiellońska 11).

TPB zaprasza na spektakl ROMVILLE

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl  „ROMVILLE”. Przedstawienie odbędzie się 23 i 24 lutego.