Mapy koloru w Bibliotece UKW

Biblioteka UKW zaprasza na wystawę malarstwa Ewy Raczyńskiej-Mąkowskiej pt. Mapy koloru.

Odbiór PIT-ów

Informujemy, że od środy 17.02.2016 można odbierać PIT-y za 2015 rok dla wszystkich pracowników etatowych uczelni oraz zleceniobiorców i wykonawców dzieł.

Spektakl Dybuk w TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl „Dybuk”. Przedstawienia odbędą się: 20,21 lutego 2016 roku o godz. 19.00 oraz 20 lutego o godz. 16.00.

Trzecia konferencja Morpho-biomechanical and psycho-physical aspects of youth lifestyle

21 października 2016 roku Instytut Kultury Fizycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w III INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE “Morpho-biomechanical and psycho-physical aspects of youth lifestyle in V4  countries”.

Wybory władz UKW

Znamy juz wyniki wynorów władz rektorskich i dziekanów. W maju zaplanowano wybór prodziekanów, rad wydziałowych i Senatu UKW.

Kantaty Bacha w Filharmonii Pomorskiej

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert z cyklu: Wszystkie kantaty Bacha 28 lutego 2016 r

Ostatnie pożegnanie prof. A. Piątkowskiego

9 lutego 2016 roku zmarł śp. prof. dr hab. Andrzej Piątkowski, emerytowany profesor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Asystent osoby starszej - studia podyplomowe UKW

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Asystent Osoby Starszej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Rekrutacja trwa do 29 lutego 2016 r. www.studiapodyplomowe.ukw.edu.pl