Sukces redakcji czasopisma "G&T"

Sukcesem zakończyła się dwuletnia praca zespołu redakcyjnego czasopisma Geography and Tourism wydawanego przez Instytut Geografii UKW. Czasopismo znalazło się na opublikowanej w grudniu przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego liście czasopism punktowanych 2015.

Wykłady w ramach Wszechnicy Regionalnej na UKW

Bydgoszcz jako stolica regencji. Zmieniające się oblicze miasta w XIX wieku - to temat kolejnego wykładu w ramach Wszechnicy Regionalnej, który odbędzie się we wtorek, 8 marca o godz. 18.00.

Prof. Dariusz Łukasiewicz w Komitecie Nauk Filozoficznych PAN

Dr hab. Dariusz Łukasiewicz, prof. nadzw. UKW został członkiem Komitetu Nauk Filozoficznych Polskiej Akademii Nauk. Dyrektor Instytutu Filozofii UKW będzie pełnił tę zaszczytną funkcję w kadencji 2015-2018.

Różany Bal Uniwersytecki

Prof. Elżbieta Kasprzak członkiem PKA

W styczniu rozpocznie się kolejna kadencja Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Będzie w niej pracować dr hab. Elżbieta Kasprzak z Instytutu Psychologii UKW.

Dołącz do Buddy Program

Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW zaprasza studentów do udziału w Buddy Program, którego głównym celem jest pomoc studentom z zagranicy w zaaklimatyzowaniu się w nowych realiach, a także wspólne przeżycie pierwszych, często niełatwych dni w nowym środowisku.

Życzenia świąteczne