Sympozjum o dyplomacji Rządu RP na Uchodźstwie

24 listopada 2015 r., w godz. 9.30-13.30, zapraszamy do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW na sympozjum naukowe poświęcone dyplomatom Rządu Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie.

Ważna informacja dla studentów niepełnosprawnych

Studentów, którzy nie złożyli wniosku o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, a posiadają ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności prosimy o pilny kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych.

Zajęcia z j. włoskiego

Studium Języków Obcych UKW proponuje zajęcia fakultatywne z języka włoskiego. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek 19 listopada o godzinie 17.00 do SJO, ul. M. K. Ogińskiego 16, sala 310 III piętro.

Spotkanie - Karbala. Raport z obrony City Hall

Zakład Filozofii Edukacji i Metodologii Badań, prowadzący specjalność: edukacja obywatelska i bezpieczeństwo publiczne oraz Instytut Pedagogiki UKW serdecznie zapraszają na spotkanie z ppłk Grzegorzem Kaliciakiem pt.: Karbala. Raport z obrony City Hall.

Wystawa poplenerowa w Bibliotece

Zapraszamy do Biblioteki UKW na Poplenerową Wystawę Malarstwa 32 Ogólnopolskiego Pleneru Dla Projektantów, który odbył się w Funce nad Jez. Charzykowskim.

Kazimierz Kummer. Literatura i „dziennikarska febra”

Seminarium "Kazimierz Kummer. Literatura i „dziennikarska febra”a"" odbędzie się 17 listopada br. w Instytucie Filologii Polskiej UKW przy ul. Jagiellońskiej 11.

Konferencja o tożsamości, kulturze i nowoczesności

Zakład Teorii Literatury i Wiedzy o Sztuce, Zakład Literatury Nowoczesnej i Ponowoczesnej (XIX-XXI wiek) oraz Zakład Literatury Staropolskiej i Edytorstwa IFPiK Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają do wzięcia udziału w interdyscyplinarnej konferencji naukowej "Tożsamość - Kultura - Nowoczesność", która odbędzie się na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w dniach: 19-20 listopada 2015 roku.

Targi Pracy OFFerty już dziś!

Biuro Karier UKW zaprasza na dziesiątą edycję Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2015.
Targi odbędą się w czwartek 19 listopada 2015 r. w godz. 10.00-15.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka.