Zaduszki Jazzowe po raz piąty

Serdecznie zapraszamy na koncert jazzowy poświęcony pamięci zmarłych pracowników i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, który odbędzie się 19.11.2015 r. o godz. 18.00 w sali koncertowej gmachu Copernicanum przy ul. M. Kopernika 1 w Bydgoszczy.

Dopinguj szczypiornistów AZS-u UKW

Przed bydgoskimi szczypiornistami jedno z ważniejszych spotkań tej części sezonu. W najbliższą sobotę KU AZS UKW będzie podejmował zespół LKS Kęsowo.

Koncert niepodległościowy w Filharmonii

Zapraszamy na Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości 13 listopada 2015 r. godz. 19.00 do Filharmonii Pomorskiej.

Tryptyk rodzinny w Bibliotece UKW

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 zaprasza na wystawę malarstwa artystów bydgoskich: Kazimierza, Janiny i Justyny Jułgów, zatytułowanej „Tryptyk rodzinny”.

Konferencja: Rekrutacja w mediach społecznościowych

20 listopada 2015 roku w Poznaniu odbędzie się Konferencja Rekrutacja w mediach społecznościowych.

Otrzęsiny Studenckie 2015

Zespół Jamal główną gwiazdą w czasie Otrzęsin Studenckich 2015!

To już XI edycja Otrzęsin Studenckich organizowanych przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na HWS „Łuczniczka”. W tym roku studenci będą się bawić 13 listopada, a na scenie usłyszymy Chonabibe, Te-Trisa oraz Zespół Jamal.

Szkolenie HORYZONT 2020

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą - prof. dr hab. Sławomira Kaczmarka serdecznie zapraszamy pracowników naukowych na szkolenie, w czasie którego eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego przy Politechnice Gdańskiej przedstawią możliwości udziału w programie HORYZONT 2020.

Otwarcie II etapu rozbudowy Centrum Sportu

Dobiegła końca rozbudowa Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu. Z nowych obiektów – boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, wielofunkcyjnego boiska, kortów tenisowych studenci mogą korzystać już od początku października. W ramach II etapu powstał też nowy budynek usługowo-dydaktyczny, gdzie znajduje się m.in. sprzęt do rehabilitacji. Oficjalne otwarcie nowej części CEKFiS-u odbędzie się w najbliższą środę, 4 listopada o godz. 12.