Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

Zgłoszenia drużyn poszczególnych kierunków studiów przyjmuje dr Andrzej Ziółkowski

e-mail:  ziolkowski @ukw.edu.pl lub na dyżurze dla studentów w poniedziałek godz. 18 - 19.30 (p. 220, bud. AB) lub na zajęciach sekcji piłki nożnej (hala CEKFiS, ul. Sportowa 2) w terminie do 10.11.2015 r.

Prof. Gerlach i prof. Leppert w komitecie PAN

Prof. dr hab. Ryszard Gerlach i dr hab. Roman Leppert, prof. nadzw. zostali wybrani do Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2015-2018.

Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza jednostki naukowe do zgłaszania propozycji obszarów badawczych do Regionalnych Agend Naukowo-Badawczych (RANB).

Godziny rektorskie 2 listopada

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw. ogłasza godziny rektorskie  w dniu 2 listopada 2015 r.

Przyszłość kształcenia w zakresie informatologii

Przyszłość kształcenia w zakresie informatologii i bibliologii – to tytuł spotkania dyrektorów ośrodków kształcących bibliotekarzy, które odbędzie się w czwartek, 29 października na naszej uczelni. Organizatorem spotkania jest Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Spotkanie z firmą Infosys BPO Poland Sp. z o.o.

W czwartek 29 października, w  godz. 8.00 – 15.00 zapraszamy na spotkanie z firmą Infosys BPO Poland Sp. z o.o.

Wydawnictwo UKW nagrodzone
Festiwal Kultury Węgierskiej na UKW

Dołącz do Projektora-wolontariatu studenckiego

Mijają już trzy tygodnie od rozpoczęcia roku akademickiego i po wejściu w rytm studiowania, czas zapoznać się z ofertą dodatkowych zajęć i form aktywności. Zachęcamy do dołączenia do PROJEKTORA-wolontariatu studenckiego.

Głosuj na Królewskie Juwenalia UKW

Królewskie Juwenalia UKW znalazły się w finale konkursu ProJuvenes, organizowanego przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Teraz głos należy do internautów, którzy mogą znacznie przyczynić się sukcesu naszej imprezy.

Zostań twarzą UKW!