Rekrutacja do Programu MOST

Oferta pracy w Instytucie Psychologii

Instytut Psychologii poszukuje pracownika naukowo-technicznego od dnia 01.11.2015 r.

XXI Edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego

Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita ogłasza XXI Edycję Konkursu Prac Magisterskich im. Jana Józefa Lipskiego. Przedmiotem Konkursu są prace z obszaru humanistyki i nauk społecznych od XIX wieku do współczesności, których tematyka jest bliska zainteresowaniom badawczym i aktywności społecznej Patrona konkursu.

Konferencja Bobry w Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie. Przeszłość, teraźniejszość, perspektywy

Instytut Geografii, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania, Polska Akademia Nauk, Zakład Zasobów Środowiska i Geozagrożeń w Toruniu, Wójt Gminy Cekcyn zapraszają na ogólnopolską konferencję naukowo-praktyczną „Bobry w Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie. Przeszłość, teraźniejszość, perspektywy”, która odbędzie się w dniach 28 – 29 października 2015 roku w Starej Kiszewie.

StartUp Mixer

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016

16 października 2015 roku w Auli Copernicanum odbyła się inauguracja roku akademickiego 2015/2016. Tegoroczna uroczystość była dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wyjątkowa, bowiem w tym roku Uczelnia obchodzi Jubileusz 10-lecia.

Wielki jubileusz 10-lecia za nami

Debata przedwyborcza w Bibliotece UKW

Uniwersyteckie Centrum Kultury i Mediów UKW, NSZZ „Solidarność” Regionu Bydgoskiego i Nadwiślański Związek Pracodawców Lewiatan organizują Debatę społeczną z kandydatami do parlamentu z okręgu bydgoskiego.

Koncert w Filharmonii

Zapraszamy na koncert - Romantyczna arcydzieło na wiolonczelę – 23 października 2015 roku.