Rzeczpospolita pisze o UKW

W Rzeczpospolitej w Dziale Ekonomicznym napisano o projekcie Santander Art and Culture Law Review realizowanym na Uniwersytecie w ramach programu Santander Universidades. Redaktor Janusz Miliszkiewicz przedstawił na łamach tego ogólnopolskiego dziennika nowe czasopismo, którego wydawcą jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Zwycięstwo piłkarzy ręcznych

Piłkarze ręczni AZS UKW Bydgoszcz po emocjonującym meczu na rozpoczęciu sezonu II Ligi w Bydgoszczy odnieśli zwycięstwo 34:33 (13:20) nad zespłem Wybrzeża II Gdańsk.

Fundusz Stypendialny SKEF

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej  realizuje projekt Fundusz Stypendialny. Celem funduszu jest wsparcie materialne: studentów uczelni wyższych oraz wychowanków domów dziecka podejmujących naukę w szkołach wyższych.

Rejestracja na zajęcia

W serwisie www.fakultety.ukw.edu.pl odbędą się następujące rejestracje na zajęcia.

Konferencja Prawne oraz środowiskowe uwarunkowania działalności lotniczej w Polsce

Pracownicy Instytutu Prawa, Administracji i Zarządzania, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pragną zaprosić na III edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Prawne oraz środowiskowe uwarunkowania działalności lotniczej w Polsce". Celem wydarzenia jest przedstawienie wyników badań naukowych oraz dyskusja nad lotnictwem i środowiskiem naturalnym.

Konferencja Człowiek i cierpienie. Konteksty teoretyczne i metodyczne

Zakład Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW, Zakład Pedagogiki Ogólnej Instytutu Pedagogiki UG, oraz Fundacja Dogtor w Gdańsku zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Człowiek i cierpienie. Konteksty teoretyczne i metodyczne".