Konkursy Narodowego Centrum Nauki

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkursy MAESTRO 7, HARMONIA 7 i SONATA BIS 5 na projekty badawcze.

Praktyki w administracji publicznej

Studiujesz? Praktykuj! Praktyki w administracji publicznej! Praktyki w administracji to element rządowego programu. Od czerwca 2015 r. takie praktyki można odbywać w ponad 1500 urzędach administracji państwowej.

Spotkanie: StartUP Mixer AIP

25 czerwca zapraszamy na 18 odsłonę StartUp Mixera organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Wyjazdy: Dla studentów i pracowników biotechnologii

Do 29 czerwca 2015 r. trwa rekrutacja dla studentów i pracowników biotechnologii UKW na wyjazdy na studia dla studentów kierunku biotechnologia do Hedmark University College (Elverum, Norwegia).

Teatr Polski: Błękitnie

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza studentów UKW na ostatnią premierę w tym sezonie - spektakl „Błękitnie”, który został zrealizowany przez Agatę Maszkiewicz, Magdalenę Chowaniec oraz Vincenta Tirmarcha.

Konferencja: Polish Scientific Networks

W dniach 18-20 czerwca w Warszawie, w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się międzynarodowa konferencja Polish Scientific Networks.