Stypendia akademickie dla studentów

Maturzysto! Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 1 lipca 2015 r. rozpoczyna rekrutację do IV edycji stypendiów akademickich.

Konkurs: Edukacja finansowa

Fundacja Jeden Drugiemu oraz edu.Finance.pl serdecznie zapraszają studentów oraz nauczycieli akademickich Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do wzięcia udziału w Konkursie Edukacji Finansowej.

Redcoon.pl czeka na humanistów

Szukasz letnich, bezpłatnych praktyk na których zdobędziesz nowe, przydane na rynku pracy umiejętności? Pragniesz poznać jak działa od środka nowoczesny dział marketingu? Zgłoś się do www.redcoon.pl!

Sport: Mecz pokazowy studentów

Dobiegły końca prace przy rozbudowie Centrum Kultury Fizycznej i Sportu UKW przy ul. Sportowej 2. Z tej okazji zapraszamy na mecz pokazowy piłki nożnej w wykonaniu studentów naszej Uczelni, który odbędzie się w środę, 10 czerwca o godz. 13 na nowym boisku. Zachęcamy do kibicowania.

Konkurs: Nagroda Naukowa POLITYKI

Fundacja Tygodnika POLITYKA zaprasza młodych naukowców Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do wzięcia udziału w 15. edycji konkursu o Nagrodę Naukową Polityki.

Rektor honorowym obywatelem Żnina

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski otrzymał Honorowe Obywatelstwo Gminy Żnin.

Umowa z Fundacją Lotto

24 kwietnia 2015 roku Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Fundacja Lotto Milion Marzeń podpisały umowę o współpracy.

Konferencja o obliczach fantastyki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na Interdyscyplinarną Konferencję Naukową Oblicza Fantastyki, która odbędzie się w dniach 8-10.10.2015 w Bydgoszczy.

Praktyki w Urzędzie Statystycznym w Bydgoszczy

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zaprasza studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do odbycia u siebie praktyk zawodowych. Oferta została zaprezentowana na stronie www.oferty.praca.gov.pl