Wykład: Dlaczego tak trudno zrozumieć młodego człowieka?

20 maja 2015 r. Instytut Pedagogiki UKW będzie gościć dr Marka Kaczmarzyka z Uniwersytetu Śląskiego, który wygłosi wykład otwarty pt. „Dwa mózgi w szkole. Dlaczego tak trudno zrozumieć młodego człowieka?"

Wykład: Linux Academy

Linux Academy serdecznie zaprasza studentów UKW do wysłuchania wykładu na żywo z Politechniki Wrocławskiej dotyczącej programowania aplikacji webowych w Pythonie.

Ankieta: Realizacja projektów innowacyjnych

Kujawsko-Pomorska Agencja Innowacji (www.kpai.pl) zaprasza do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zapotrzebowania na realizację projektów innowacyjnych przez przedsiębiorców i jednostki naukowe działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Gra miejska: Policzmy sie z miejską emisją

Zapraszamy studentów UKW do udziału w grze miejskiej pt. „Policzmy się z niską emisją”, która odbędzie się 16 maja 2015 r. w Bydgoszczy. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Apel: Prezydium KRASP

Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) apeluje o udział w zbliżających się wyborach 10 maja 2015 r.

Rekrutacja: Letni Uniwersytet Dyplomacji

Wszystkich studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z dyplomacją, służbą cywilną lub pracą w instytucjach publicznych zapraszamy do udziału w drugiej edycji Letniego Uniwersytetu Dyplomacji.

10-lecie: Koncert Diane Davidson

Amerykańska wokalistka Diane Davidson i jazzowy zespół Dixie Company wystąpią w sobotę 9 maja na dziedzińcu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Bydgoszczy.

Konkurs: Projekt badwczy z wykorzystaniem QEEG/ERP’s

Zapraszamy studentów i pracowników Instytutu Psychologii UKW do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt badawczy z wykorzystaniem aparatury QEEG/ERP’s z możliwością zapisu potencjałów wywołanych związanych z wydarzeniem. Prace należy złożyć do 29 maja 2015 r.