Noc: Muzeów w Muzeum Dyplomacji UKW

16 maja (sobota)2015 r. zapraszamy na nocne zwiedzanie Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW!

Praktyki dla tłumaczy w firmie SDL

Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW stawia na praktyczną naukę języka i zacieśnia współpracę z międzynarodową firmą tłumaczeniową SDL z siedzibą w Bydgoszczy. Dzięki temu najlepsi studenci odbyli 3-tygodniowe praktyki tłumaczeniowe.

Koncert: Arcydzieła Wielkich Romantyków

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert „Arcydzieła Wielkich Romantyków” 15 maja 2015 r.

Koncert: Perkusja i smyczki

Zapraszamy do Filharmonii na koncert: „Perkusja i Smyczki” 13 maja 2015 r.

Dyplomacja: Letni Uniwersytet doceniony przez Węgry

Letni Uniwersytet Dyplomacji wśród laureatów Węgiersko-Polskiego Programu Współpracy Pozarządowej.

Ekipa Młodego Nobla

Koncerty: Filharmonia Pomorska

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z majowym repertuarem Filharmonii Pomorskiej. Specjalnie dla studentów UKW przygotowano promocyjne ceny biletów.

Konferencja: Współczesne problemy prawne, ekonomiczne i społeczne

Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo działające w ramach Instytutu Prawa, Administracji i Zarządzania UKW zaprasza na konferencję naukową: Współczesne problemy prawne, ekonomiczne i społeczne. Teoria i praktyka.