Konkurs: Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje o rozpoczęciu naboru w I edycji konkursu edycji konkursu Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe. Made in Kujawsko-Pomorskie. Konkurs jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, jak i jednostek naukowych.

Konkurs: Młody ekonomista

Towarzystwo Ekonomistów Polskich zaprasza studentów UKW do wzięcia udziału w V edycji konkursu „Młody Ekonomista”.

Sport: Bieg o Puchar Dyrektora CEKFiS

Zapraszamy studentów UKW do zgłaszania swojego udziału w Biegu o Puchar Dyrektora Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW.

Koncert: Impresje i Ekspresje

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: Impresje i Ekspresje, który odbędzie się 24 kwietnia 2015 r.

Konkurs: Grants4Apps

Bayer Health Care ogłasza konkurs Grants4Apps, kierowany do młodych startup-owców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Konkurs: Polski Produkt Przyszłości

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego współpracująca z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że rozpoczyna się nabór do udziału w XVIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości.

Kurs: Centrum Komunikacji Klinicznej

Centrum Komunikacji Klinicznej we współpracy z tEACH organizuje kurs Train the Trainers pt. „Curriculum Development”, który odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. K. Szymanowskiego 3).

Spotkanie: Sieci EACH Polska

Centrum Komunikacji Klinicznej organizuje w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. czwarte spotkanie Sieci EACH Polska.