Konkurs: Staże w portalu Media2

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, lubisz pisać i chcesz spróbować swoich sił jako redaktor/ka? Media2 jeden z najpopularniejszych portali o mediach, reklamie, kulturze i nowych technologiach, poszukuje stażystów – redaktorów.

Stypendium doktoranckie: Polish Doctoral Research

Kanadyjski Uniwersytet Alberty ogłasza nabór na stypendium Polish Doctoral Research w dziedzinie nauk humanistycznych, społecznych i sztuk pięknych na rok akademicki 2015/2016 dla słuchaczy studiów doktoranckich.

Wymiana: Wyjedź na MOST

Konferencja o wojskowości na przełomie XX i XXI w.

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Dyrekcja Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy oraz komitet organizacyjny zaprasza na konferencję naukową pt. "Wojskowość na przełomie XX i XXI wieku. Znaczenie czynnika militarnego w środowisku międzynarodowym", która odbędzie się w dniach 20-21 października 2015 r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku pod Bydgoszczą. Szczegółowe informację znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

Szkolenie: Jak skutecznie się uczyć i osiągać sukcesy?

Jeśli chcesz poznać techniki szybkiej nauki – zapraszamy na bezpłatny trening, który poprowadzi Evgeniye Prikhodko we współpracy z Programem Projektor - wolontariatem studenckim w Bydgoszczy.

Akademia Menedżera: Ruszyła piąta edycja

Zapraszamy wszystkich studentów UKW do wzięcia udziału w piątej edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju.

Aplikacje przyjmowane będą do 26 kwietnia 2015 r. pod adresem: akademia@gdos.gov.pl.

Konkurs: Program Mobilność Plus

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłasza konkurs w ramach IV edycji programu „Mobilność Plus”. W ramach programu środki zostaną przeznaczone na finansowanie zagranicznych pobytów uczestników programu.

Impreza: Wielkanocne Cudowanie na UKW

Fundacja Kreatywnej Edukacji i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają 28 marca (sobota) 2015 r. na Wielkanocne Cudowanie.

Konferencja: Kultura zaangażowana

Instytut Nauk Politycznych Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na konferencję naukową "Kultura zaangażowana. Społeczno-polityczne inspiracje w kulturze i sztuce", która odbędzie się 20 - 21 maja br. w Bydgoszczy.

Słuchaczka Kazimierzowskiego Uniwersytetu została Seniorem Roku

Słuchaczka Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Bożena Sałacińska została Seniorem Roku 2015 w plebiscycie zorganizowanym przez Express Bydgoski.

Studia dla wybitnych

Uwaga studenci UKW! Trwają prace w sejmie nad projektem ustawy „Studia dla wybitnych”, która umożliwi całkowite sfinansowanie studiów poza granicami Polski.