Seminarium: Jakość w badaniach pedagogicznych

Instytut Pedagogiki, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, zaprasza w dniach 8-9 kwietnia 2015 r. na I Seminarium Metodologiczne „Jakość w badaniach pedagogicznych”.

Seminarium: O pedagogice społecznej

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne Oddział Bydgoski oraz Instytut Pedagogiki serdecznie zapraszają na IV seminarium naukowe "O pedagogice społecznej – jej dorobku i kierunkach poszukiwań".

Dyskusja: śmierć i życie wielkich miast

Teatr Polski w Bydgoszczy i Centrum Architektury zapraszają 18 lutego o godz. 18.00 na promocję polskiego wydania książki Jane Jacobs „Śmierć i życie wielkich miast Ameryki" oraz wykład Grzegorza Piątka.

Regionalne Forum Innowacji

Agenda Nauki i Innowacyjności w Departamencie Rozwoju Gospodarczego, Certyfikacji i Monitoringu Funduszy Unijnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w „Regionalnym Forum Innowacji”.

Teatr: Wiśniowy sad

Teatr Polski zaprasza na spektakl “Wiśniowy sad” w reżyserii Pawła Łysaka.

Konkurs: Maluch na uczelni

Ruszył ministerialny program Maluch na uczelni, do 11 marca 2015 r. trwa nabór wniosków.