Akcja: zostań Studenckim Ambasadorem

Fundacja DKMS Polska zaprasza studentów UKW do udziału w piątej edycji ogólnopolskiego projektu rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych „DWA WYMAZY & DO BAZY”.

Biznes: Klaster Przemysłowy na UKW

12 lutego Bydgoski Klaster Przemysłowy organizuje spotkanie pn. "Perspektywy rozwoju współpracy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z branżą narzędziowo-przetwórczą". Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.30 w budynku Copernicanum przy ul. Kopernika 1.

Ostatnie pożegnanie: prof. M. Łojek

30 stycznia 2015 r. w wieku 84 lat zmarł prof dr hab Mieczysław Łojek, emerytowany pracownik Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa UKW.

Sympozjum: poświęcone Marianowi Rejewskiemu

12 lutego 2015 r. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego organizuje Sympozjum z okazji „Roku Mariana Rejewskiego” .

Premiera: Wieczór filmowy na UKW

Instytut Filozofii UKW i studio filmowe TOR zapraszają na pierwszy filmowy wieczór.

Teatr: Mahabharta w MCK-u

Wydarzenie: Logopedyczny Tydzień UKW

Zakład Pedagogiki Specjalnej i Logopedii oraz Pracownia Logopedyczna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z okazji Europejskiego Dnia Logopedy zapraszają od 16 do 20 marca 2015 r. na Logopedyczny Tydzień Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Koncert: Saksofon i smyczki

Zapraszamy na koncert Saksofon i smyczki w środę 11 lutego 2015 r. o godz. 19.00 do Filharmonii Pomorskiej.

Koncert: Z Nowego Świata

Dla studentów i pracowników UKW specjalna promocyjna cena biletów 15 zł na koncert Z Nowego Świata (promocja ważna do 5.02.) Na koncert zapraszamy w piątek 6 lutego 2015 r. o godz. 19.00 do Filharmonii Pomorskiej.