Spotkanie: Klubu Miłosników Australii i Oceanii

27 stycznia zapraszamy na spotkanie Klubu Miłośników Australii i Oceanii.

Wykłady: dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza do udziału w bloku otwartych wykładów dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Proponujemy cykl pt. Horyzonty współczesnej polonistyki.

Zawody: Olimpiada Wiedzy

24 stycznia 2015 r. w Instytucie Nauk Politycznych UKW odbędą się Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Koncert: Z okazji Odzyskania Niepodległości

Fundacja Kreatywnej Edukacji, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Perpetuum Mobile FKE oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają 25 stycznia 2015 r. na raut z okazji Odzyskania Niepodległości Bydgoszczy 20.01.1920!

Studenci: Matematyk potrzebny od zaraz!

28 stycznia Koło Naukowe Dydaktyki Informatyki i Matematyki OMEGA zaprasza studentów informatyki i matematyki na spotkanie: Matematyk potrzebny od zaraz! Jak studiować, aby znaleźć pracę.

Studia: Od lutego ruszają Podyplomwe Psychologia Sądowa i Mediacje

W połowie lutego rozpoczyna się I Edycja studiów podyplomowych z Psychologii Sądowej i Mediacji w Instytucie Psychologii UKW.

Konkurs: Aplikuj i zostań LIDERem

Zachęcamy młodych naukowców do składania wniosków o dofinansowanie badań w ramach programu Centrum Badań i Rozwoju „Lider”.

Teatr: debata o rasie i rasizmie

Teatr Polski zaprasza 17 stycznia 2015 r. na debatę: Rasa, rasizm: wzory dominacji i przemocy.