Spotkanie: dotyczące NIK

10.12.2014 r. Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo (Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania UKW) zorganizowało spotkanie z Oliwią Bar - Wicedyrektorem Delegatury NIK w Bydgoszczy.

Konkurs: Rumaki 2014

Zdolnych studentów UKW zachęcamy do zgłaszania się do trzeciej edycji konkursu Rumaki! Wystartować może każdy, kto w mijającym 2014 roku odznaczył się ponadprzeciętnymi osiągnięciami na polu kultury, nauki lub sportu.

Różany Bal Uniwersytecki

Europass: Europejskie certyfikaty mobilności

Nasza Uczelnia zacieśnia współpracę z Krajowym Centrum Europass, a co za tym idzie rekomenduje korzystanie z dokumentów Europass.

Koncert: Mozartowski w Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na Koncert Mozartowski 19 grudnia 2014 r.

Spotkanie: Sztambuch Witolda Bełzy

Biblioteka UKW oraz Fundacja dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego 10 grudnia 2014 r. zapraszają na spotkanie podsumowujące projekt „Przygotowanie publikacji sztambucha Witolda Bełzy (1886-1955)”.

Studenci: Promocja na ubezpieczenie

12 grudnia 2014 w ostatni dzień sprzedaży polisy ubezpieczeniowej będziecie mogli ją kupić w promocyjnej cenie.

Spotkanie: z dyrektorem NIK

10 grudnia 2014 r. Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo działające przy Instytucie Prawa, Administracji i Zarządzania UKW zaprasza na spotkanie z Barbarą Antkiewicz, Dyrektorem Delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Bydgoszczy.

Wystawa: Z dnia na dzień w Bibliotece UKW

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na wystawę: Z dnia na dzień, w ramach obchodów 35-lecia działalności Galerii Autorskiej.

Akcja: Zbiórka Mikołajkowa

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!