Studenci: Moduł nauczycielski tańszy

Informacja dla studentów, którzy wybrali Moduł Nauczycielski, obniżono opłaty.

Akcja: Uniwersytetcki Dzień Profilaktyki

9 grudnia 2014 r. w godzinach 10:00-13:00 Koło Naukowe Socjologii Wychowania i Resocjalizacji UKW zaprasza na II Uniwersytecki Dzień Profilaktyki. Substancje uzależniające.

Konkurs: Henkel Innovation Challenge

Henkel zaprasza studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji Henkel Innovation Challenge. Zadaniem konkursowym jest opisanie produktu, który będzie odpowiadała trendom konsumenckim w 2050 roku.

Studia: Podyplomowe zacznij zimą!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego prowadzi zimową rekrutację na studia podyplomowe.

Sukces: Studenta UKW w biegach przełajowych

Student UKW Krzysztof Gosiewski zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach przełajowych na dystansie 10 km.

Warsztaty: Rozmowa kwalifikacyjna

Biuro Karier UKW pomoże stanąc na wysokości tego zadania.Zapraszamy do udziału w warsztacie Rozmowa kwalifikacyjna, czyli o krok od zatrudnienia, który odbędzie się 9.12.2014 r. (wtorek) w godz. 13.00-15.00.

Wydarzenie: Dni ANIME

Kawiarnia Cafe Kino w Bydgoszczy, Studenci Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na Dni ANIME.

Erasmus: ESN na UKW

Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy powstaje, sekcja organizacji Erasmus Student Network (ESN). Jej celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza Programu Erasmus.

Kariera: W sektorze nowoczesnych usług

Urząd Marszałkowski zaprasza na „Dzień kariery w sektorze nowoczesnych usług (BPO/SSC)”, który odbędzie się 4 grudnia 2014 r.

Edukacja: Studia w USA

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w USA zapraszamy w imieniu Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta 4 grudnia na sesję informacyjną, którą poprowadzi tegoroczna stypendystka Komisji na UKW, Julianne Parayo.

Nauka: Analiza DNA drzew w magazynie „W podróży”

Grudniowe wydanie magazynu „W podróży” zawiera artykuł, w którym scharakteryzowane zostały badania prowadzone na naszym uniwersytecie. Czasopismo dostępne jest bezpłatnie na dworcach kolejowych, w pociągach regionalnych, pokojach hotelowych i portach lotniczych.