Wykład: Prof. Kołodko o ustrojowej transformacji

Były wicepremier, prof. Grzegorz Kołodko spotkał się 17 listopada ze studentami UKW. Naszą Uczelnię odwiedził w ramach cykliu "Spotkania z ciekawymi ludźmi". Koła Naukowego Prawa i Społeczeństwo, działającego przy Instytucie Prawa, Administracji i Zarządzania.

Akcja: Wykłady o transplantacji

Akademickie Centrum Wolontariatu Uniwersytet Kazimierza Wielkiego W Bydgoszczy zaprasza na cykl wykładów dla studentów: Pobierz wiedzę, czyli prawie wszystko, co chcielibyście wiedzieć o transplantacji narządów.

Bitcamp: Kolejne spotkanie w Bibliotece

Zapraszamy na kolejne spotkanie branży IT, które jest okazją do dyskusji i wymiany poglądów. W piątek, 21 listopada programiści i informatycy będą rozmawiać o strategii pracy z gałęziami w repozytoriach kodu Mercurial oraz o bezpieczeństwie w sieci.

Inwestycje: Podpisano Kontrakt Terytorialny

20 mld zł trafi do województwa kujawsko-pomorskiego w ramach Kontraktu Terytorialnego, który w czwartek 13 listopada został podpisany w Ostromecku. Część tych funduszy trafi do UKW.

Praca: Zostań AuPairCare

Dyskusja: Afgańcy oficerowie na UKW

W piątek, 14 listopada zapraszamy na spotkanie i dyskusję z żołnierzami z Afganistanu. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja na temat aktualnej sytuacji w Afganistanie. Oficerowie, podzielą się również ze studentami Instytut Nauk Politycznych doświadczeniami ze swojej pracy na tym trudnym terenie. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym otwartym spotkaniu na godzinę 10.00 do auli przy ul. Poniatowskiego 12.

Stypednium: Stawki na rok 2014/2015

W załączniku stawki stypednialne na rok 2014/2015.

TKCh: Jan Paweł II - człowiek kultury

W ramach XXXIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Bibliotece UKW odbędzie się spotkanie poświęcone św. Janowi Pawłowi II, połączone z wystawą malarstwa Sonii Zengel.