Doktoranci: V edycja Krok w przyszłość

1 października rusza nabór wniosków w ramach projektu Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów V edycja. Nabór wniosków potrwa do 17 października 2014 roku. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Festyn: U-Rodziny Cieszkowskiego

Stowarzyszenie i Mieszkańcy Ulicy Augusta Cieszkowskiego zapraszają na 200. rocznicę urodzin patronat ich ulicy. Główna część festynu odbędzie się w sobotę, 20 września w godz. 13 – 21.

Wykład: prof. M. Ogawa o muzyce w Japonii

W dniach 9 – 10 października Katedra Pedagogiki Muzyki UKW gościć będzie Profesora Masafumi Ogawę z Yokohama National University w Japonii.

Gamedec: Projektowanie gier

Zostały uruchomione zapisy do Szkoły Projektowania Gier.

Studenci: Szkolenia dla I roku

Samorząd Studencki UKW zaprasza studentów I roku na obowiązkowe szkolenie przed rozpoczynającym się rokiem akademickim. Poznacie na nim prawa i obowiązki studenta, zasady panujące na uczelni czy też otrzymacie informacje o stypendiach.

Kurs: Pisanie tekstów naukowych w j. angielskim

Kurs pisania tekstów naukowych w języku angielskim dla pracowników UKW.

Wystawa: VIGILATE! w Bibliotece UKW

W Bibliotece UKW można oglądać wystawę malarstwa i rysunku Włodzimierza Bykowskiego VIGILATE!