Praca: Adiunkt w zakresie nauk o sztuce

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW do 30 czerwca przyjmuje dokumenty w ramach konkursu na adiunkta w zakresie nauk o sztuce.

Praca: Zostań Ambasadorem firmy Atos

Firma Atos poszukuje na czterech uczelniach, w tym na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, swojego ambasadora. To idealna okazja do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej jeszcze na studiach.

Teatr: Trędowata. Melodramat

Teatr Polski zaprasza na ostatni spektakl w tym sezonie “Trędowata.Melodramat”.

Rekrutacja: Drugi kierunek studiuj za darmo

Senat UKW we wtorek, 24 czerwca przyjął uchwałę o zniesieniu opłat za drugi kierunek studiów. Bezpłatne studia stacjonarne powracają na naszą Uczelnię już od zbliżającego się roku akademickiego 2014/2015.

Tanatologia: Spotkanie z profesorem Ziemińskim

W najbliższy poniedziałek w Bibliotece UKW będziemy gościć profesora Ireneusza Ziemińskiego z Uniwersytetu Szczecińskiego. Gość Instytutu Filozofii UKW jest autorem takich prac jak "Metafizyka śmierci" czy "Życie wieczne".

Konkurs UE: Współpraca uczelni z pracodawcami

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Dział Rozwoju Kady Naukowej, jako Instytucja Pośrednicząca dla Priorytetu IV Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, ogłosiła konkurs zamknięty nr 1/POKL/4.1.1/2014 na projekty dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 4.1

Jubileusz: 15-lecie Muzeum Dyplomacji

Zapraszamy na uroczyste obchody 15. lecia Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 30 czerwca 2014 r., godz. 14.30.

Sprzedaż: nieruchomości przy ul. Przemysłowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej w Bydgoszczy, przy ulicy Przemysłowej 34.

Teatr: Wiśniowy sad

Zapraszamy do Teatru Polskiego na spektakl „Wiśniowy sad” Antoniego Czechowa w reż. Pawła Łysaka.