Dyplomacja: Letni Uniwersytet na UKW

Letni Uniwersytet Dyplomacji to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Polskiego Instytutu Dyplomacji skierowana do młodych ludzi widzących swoją przyszłość w dyplomacji, służbie cywilnej lub strukturach rządowych.

Impreza: Dni Instytutu Pedagogiki UKW

Zapraszamy na Dni Instytutu Pedagogiki UKW w dniach 11-12 czerwvca 2014 r.

Konkurs: zaprojektuj swoje życie

Studentów oraz absolwentów UKW zapraszamy do udziału w konkursie Zaprojektuj swoje życie.

Konferencja: Tourism, Wellbeing and Ecosystem Services

W dniach 19-21.05.2014 r. w Warszawie odbyło się konferencja naukowców zrzeszonych w programie (COST) pt. Tourism, Wellbeing and Ecosystem Services (TObeWELL). Organizatorami spotkania byli: z ramienia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy dr hab. prof. nadzw. Anna Dłużewska oraz dr hab. Maciej Dłużewski reprezentujący Uniwersytet Warszawski.

Kurs i praca: pracownik służby informacyjnej

Studium Ochrony i Usług Detektywistycznych ABSOLWENT wraz z Biurem Karier UKW zaprasza na kurs w zakresie wykonywania zadań pracownika służby informacyjnej na imprezach masowych.

Spotkanie: Jak zarobić w 1 dzień?

Biuro karier UKW zaprasza 3 czerwca 2014 r. na spotkanie z Młodzieżowym Biurem Pracy pod hasłem Jak zarobić w 1 dzień.

Nauka: Spotkanie z prof. Mariuszem Czubajem

Spotkanie z prof. Mariuszem Czubajem.