Przetarg: Sprzedaż nieruchomości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości, położonej w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 51.

Wystawa: malarstwo W. Nadratowskiego

Zapraszamy do oglądania wystawy malarstwa Wojciecha Nadratowskiego w Bibliotece UKW, wystawa będzie udostępniona do 15 czerwca.

Fundusze Unijne: Dni Otwarte na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 7 maja zapraszamy do zwiedzania Biblioteki UKW, a 8 maja Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu.

Spotkanie: spacer po Wyspie Wielkanocnej

Klub Miłośników Australii i Oceanii w Bydgoszczy zaprasza swoich członków i sympatyków na kwietniowe - 29.04. spotkanie klubowe.

Praca: Konkurs na Kanclerza UKW

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Kanclerza.

Pracownicy: Majówka już 10 maja

Już 10 maja po raz drugi zostanie zoorganizowana Majówka Integracyjna adresowana do pracowników naszej Uczelni.

Konkurs: głosuj na angielskie limeryki

Zapraszamy studentów i pracowników UKW do udziału w konkursie na limeryk po angielsku, zapraszamy do głosowania.

Konferencja: Wybitne kobiety w szkole lwowsko-warszawskiej

Ogólnopolska konferencja naukowa - Wybitne kobiety w szkole lwowsko-warszawskiej

Konferencja: Psyche - Ciało - (Nie)Zależność

Instytut Psychologii UKW zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Naukową „Psyche - Ciało - (Nie)Zależność”, która odbędzie się 15 maja br.