Różany Bal Uniwersytecki

Moduł nauczycielski - studia II stopnia

Studenci studiów II stopnia na UKW będą mogli rejestrować się na Moduł nauczycielski, który umożliwia przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela.

Podstawy seksuologii klinicznej

Studenckie Koło Seksuologiczne UKW organizuje 17 grudnia wykład o podstawach seksuologii klinicznej.

Promocja książki: Kultura pamięci

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na promocję książki “Kultura pamięci. Studia i szkice”. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia o godz. 12.00 w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Jakich natchnień potrzebuje dziś polityka?

12 grudnia 2013 r. zapraszamy na spotkanie poświęcone tematowi: Jakich natchnień potrzebuje dziś polityka?

Koncert kolęd już 19 grudnia

Zachęcamy całą społeczność akademicką do udziału w koncercie kolęd w najbliższy czwartek. W związku z wydarzeniem Rektor UKW, prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski ogłasza od 11.30 do 15.00 godziny rektorskie.

Konkurs fotograficzny – wygraj zestaw kalendarzy

Co inspiruje, zaciekawia, wprowadza w stan zamyślenia, a może nawet zachwyca Ciebie na UKW? Zobrazuj to za pomocą fotografii, a będziesz miał szansę zdobyć zestaw kalendarzy.