Godziny rektorskie: wtorek 13.30-15.30

We wtorek 26 listopada odbędzie się otwarte posiedzenie Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. W związku ze spotkaniem w godzinach 13.30 do 15.30 Rektor UKW prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski ogłasza w tym czasie godziny rektorskie.

Youth lifestyle in V4 countries - conference

Morpho-biomechanical and psycho-physical aspects of youth lifestyle in V4 countries”, która odbędzie się 29 listopada br w obiektach bydgoskiego Zawiszy.

Konkurs - Barokowe impresje

Zapraszamy na koncert Barokowe iimpresje do Filharmonii Pomorskiej, u nas możecie wygrać podwójne zaproszenia.

Otwarte posiedzenie Senatu UKW

Zapraszam na nadzwyczajne, otwarte posiedzenie Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wszystkich członków społeczności akademickiej UKW, które odbędzie się w dniu 26 listopada 2013 r. o godz. 14.00 w Auli Atrium przy ul. Chodkiewicza 30.

Środy z filozofią miłości
Wygraj bilety do teatru!

Pozytywna ocena informatyki

Znakomite wiadomości dla studentów informatyki UKW oraz tegorocznych maturzystów zainteresowanych kierunkami ścisłymi. Państwowa Komisja Akredytacyjna wystawiła pozytywną i bardzo wysoką ocenę informatyce inżynierskiej UKW. Informatyka prowadzona jest na Wydziale Matematyki, Fizyki i Techniki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Wszystkie oceniane kryteria zostały całkowicie spełnione.

UKW zagrało w teledysku

Zapraszamy do oglądania teledysku „Moja Bydgoszcz”, część zdjęć powstawała na terenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Program wsparcia: Voucher badawczy

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą – prof. dr hab. Sławomira Kaczmarka oraz Pełnomocnika Rektora ds. Współpracy z Gospodarką – prof. Jana Grajewskiego informujemy o podpisaniu przez Pracodawców Pomorza i Kujaw (dawniej KPZPiP) umowy o finansowanie projektu Voucher Badawczy.