Konkurs plastyczny: Ptaki wokół nas

Ogród Botaniczny UKW zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie: Ptaki wokół nas - gdzie jest mój dom. Na zgłoszenia czekamy do 12 listopada 2013 r.

Konkurs! Zagraj w kręgle!

Pałuki na UKW - ostatni dzień wystawy

Zapraszamy do zwiedzania wystawy plenerowej „Pałuki” w dniach 5-15 listopada 2013 r., prezentowanej w kampusie głównym UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30.

O socjologii seksualności

Konkurs dla studentów fizyki

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza otwarty konkurs o stypendium naukowe dla studenta zaangażowanego w prace w ramach projektu Pomost.

Konkurs na najlepsze prace o Bydgoszczy

Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski ogłosił konkurs na najlepsze prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, których tematyka dotyczyła naszego miasta. Warunkiem jest jej obrona w roku akademickim 2012/2013.

Jana Bierszadskaja już w Polsce

Spotkanie z firmą Atos

Biuro Karier UKW zaprasza 30 października 2013 r. wszystkie osoby posługujące się językiem niemieckim i angielskim lub francuskim na spotkanie z firmą Atos IT Services Sp. z o. o.

Konferencja: W warsztacie, w manufakturze...

Zapraszamy na konferencję naukowo-dydaktyczną "W warsztacie, w manufakturze, w sklepie i w fabryce", która odbędzie się 28 listopada 2013 r. w godz. 10.00 - 14.30 w gmachu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego