Wykłady dr. E. Toth

21 i 22 maja 2013 Katedra Informacji Naukowej i Biblilogii zaprasza na otwarte wykłady dr Erzsebet Toth.

Dzień otwarty w ISOB

Konwersatorium filozoficzne - 13.05.

Już dziś 13.05.2013 zapraszamy na Konwersatorium Filozoficzne, tematem przewodnim będzie wolność.

Test Coopera na UKW

Akademia ProTRADER'a na UKW

13 maja 2013 zapraszamy do budynku Copernicanum UKW na warsztaty inwestycyjne organizowane w ramach „AKADEMII proTRADER'a".

Blokada Łużyka 2013

Wykłady fakultatywne - rejestracja

Informujemy, że został uruchomiony system służący do rejestracji studentów na wykłady fakultatywne. Wykłady te obowiązują studentów obecnego I roku studiów stacjonarnych wybranych kierunków studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Godziny rektorskie - juwenalia

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia UKW ogłasza godziny rektorskie na Juwenalia.

POKL wczoraj, dziś i jutro: konferencja

Zapraszamy na konferencję POKL wczoraj, dziś i jutro podczas której swoje wystąpienia zaprezentują dr inż. Katarzyna Kazimierska-Drobny oraz dr Piotr Kotlarz osoby z Instytutu Mechaniki i Informatyki Stosowanej UKW. Tematy podjęte przez naukowców Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego to „Mikrogranty jako nowy instrument komercjalizacji wiedzy” oraz „Najbardziej znane Starta-up IT”.