Koncert: Klasycyzm a romantyzm

Zapraszamy na kolejny koncert do Filharmonii Pomorskiej, tym razem polecamy: Klasycyzm a romantyzm, równowaga i bunt (1 marca 2013, piątek, o godz. 19). Dzięki współpracy naszej uczelni z Filharmonią przygotowano pulę biletów w promocyjnej cenie 10 zł na hasło UKW.

O stypendiach w Radiu Uniwersytet

Czym aktualnie zajmuje się samorząd? Tego dowiemy podczas audycji Na Fali we wtorek, 26 lutego o godzinie 17:00. Gościem Radia Uniwersytet będzie przewodnicząca komisji stypendialnej Marta Magulska i przewodniczący Samorządu Studenckiego UKW Grzegorz Czeczot.

Droga na Harvard

Konferencja Doktorantów

Zapraszamy na III Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów "Współcześni ludzie wobec wyzwań i zagrożeń XXI wieku" w dniach 4-6 kwietnia 2013 r. w Bydgoszczy. Patronat nad konferencja objęli: Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz JM Rektor UKW prof. Janusz Ostoja-Zagórski.

Warsztaty o promocji nauki - zapisy trwają!

Szkoła Promocji Nauki: zajęcia w marcu, rekrutacja już trwa! Warsztaty skierowane są do naukowców, doktorantów i studentów, zapisz się już dziś!

Wyjedź na Erasmusa z UKW

Chcesz wyjechać na studia za granicę? Poznać język i kulturę innego kraju? Przyjdź na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych uczestnictwem w programie Erasmus w nadchodzącym roku akademickim, które odbędzie się w środę, 20 lutego o godzinie 15.00.

Stypendia Rektora dla studentów RDW i ETI

Dział Spraw Studenckich informuje, że od 25.02.-05.03.2013 r. będzie możliwe logowanie na stypendia rektora dla najlepszych studentów kierunków: rewitalizacja dróg wodnych i edukacja techniczno-informatyczna.