Trwa głosowanie na książkę P. Grzybowskiego

Do 21 października zapraszamy do głosowania na książkę "Doktor klaun! Terapia śmiechem, wolontariat edukacja międzykulturowa" dra Przemysława Grzybowskiego w plebiscycie na Najlepszą książkę na jesień.

AZS UKW niepokonany we własnej hali

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. W sobotę przed własną publicznością pokonali MKS Grudziądz 32:30, a walka o zwycięstwo trwała do samego końca.

Targi Pracy OFFerty już dziś!

Wygrana szczypiornistów AZS UKW

Nasi szczypiorniści w niedzielnym meczu (14.10) nie zawiedli i pokonali  MKS Grudziądz 32 do 30.

Wystawa Głos Wolnej Europy

Do 2.11. można oglądać wystawę Głos Wolnej Europy.

Leonard Pietraszak na UKW

Staże na Litwie - ostatni dzień zgłoszeń!

Absolwencie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego kierunków:
lingwistyka stosowana (niemiecki z rosyjskim; niemiecki z angielskim; angielski z rosyjskim), filologia (polska, angielska, rosyjska), pedagogika (z zakresu wychowania przedszkolnego i początkowego), historia, biologia, matematyka, fizyka, informatyka zgłoś się do 30 listopada na staż.

Prawa Dziecka: konferencja

Zapraszamy na otwartą konferencję połączoną z interaktywnymi warsztatami. Konferencja „Prawa dziecka - jak otwierać świat praw dziecka podmiotom społecznym”, odbędzie się dnia 23 października 2012 r. w Auli Atrium UKW ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Studiuj biotechnologię, zdobądź stypendium!

Do tysiąca złotych stypendium, płatne staże zawodowe oraz dodatkowe zajęcia z informatyki i chemii. Nowoczesne laboratoria do dyspozycji i prowadzenia badań. Wsparcie dla studentów z wadą słuchu. Podobają Ci się takie warunki? Studiuj Biotechnologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Trwa rejestracja na stypendia

Logowanie w systemie USOSweb na stypendia socjalne, rektora, specjalne i zapomogi rozpocznie się od 22.10.2012 i potrwa do 09.11.2012. Jednocześnie informujemy, że po zalogowaniu się należy dostarczyć wnioski wraz z dokumentami w wersji papierowej do Działu Spraw Studenckich w tym samym terminie.

Audycja o stypendiach

Już dziś (8 października) w audycji "Na Fali" w Radiu Uniwersytet  poruszony zostanie temat studenckich pieniędzy.

Wykład prof. Jana Miodka na UKW

11 października 2012 zapraszamy na spotkanie z prof. Janem Miodkiem, jednym z najbardziej znanych i popularnych polskich językoznawców.