Studia po dyplomie, rekrutacja trwa

Wciąż można zapisywać się na studia podylomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wygrana piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz po trzech kolejkach II ligi zachowują status niepokonanego zespołu. W sobotę (29 września) przed własną publicznością pokonali 31 do 25 zespół Tytani Wejherowo.

AZS UKW powalczy o kolejne punkty

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz po dwóch kolejkach II ligi zachowują status niepokonanego zespołu. W sobotę przed nimi kolejne wyzwanie – przed własną publicznością zmierzą się z Tytanem Wejherowo.

Sprawy sojalne - ważne informacje

Dział Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2012/2013 wnioski na stypendia socjalne, specjalne, rektora dla najlepszych studentów oraz zapomogi będzie można składać drogą elektroniczną w systemie USOSweb, informacje o dokładnych terminach pojawią się wkrótce.

Stypendia ministra dla doktorantów

Od tego roku akademickiego doktoranci mogą się ubiegać o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2012/2013.

Szkoła Dobrych Manier

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko stało się kimś wyjątkowym i osiągnęło sukces w życiu to możemy Ci w tym pomóc.  „Szkoła Dobrych Manier” zaprasza na zajęcia dla dzieci w wieku 9-13 lat, które będą odbywały się na UKW.

Zwycięstwo szczypiornistów AZS-u na inaugurację

Piłkarze ręczni AZS-u UKW Bydgoszcz udanie rozpoczęli kolejny sezon w rozgrywkach II ligi. W sobotę przed własną publicznością pokonali BS Koronę Koronowo 35:27.

Salon Maturzystów na UKW

Szczypiorniści AZS-u UKW rozpoczynają ligowy sezon

Sobotnim meczem z BS Koroną Koronowo piłkarze ręczni AZS-u UKW Bydgoszcz zainaugurują kolejny sezon w rozgrywkach II ligi. W naszym zespole zaszło sporo zmian kadrowych, ale cel pozostaje ten sam – awans na zaplecze Superligi.

UKW zaprasza na studia podyplomowe

Dyplom studiów magisterskich czy licencjackich nie wystarcza już dziś pracodawcom, którzy oczekują od swoich pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Szansę na to dają studia podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.