Daj ciucha dla malucha

Akademickie Centrum Wolontariatu i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji „Daj ciucha dla malucha”.

VII Festiwal Kaczmarskiego

Już po raz siódmy na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędzie się Festiwal Piosenki Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije”. Gwiazdą tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2012 r., będzie Elżbieta Adamiak.

4th English Literary Meeting – konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na międzynarodową konferencję naukową Living and Writing / Pisanie i Życie, która odbędzie się w dniach 16-18 maja 2012 r. w budynku Copernicanum UKW.

Święto Nauki w Bydgoszczy!

Dziś inauguracja Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Podczas czterodniowego święta nauki w Bydgoszczy, czeka nas wiele atrakcji.

Program juwenaliów

W tym tygodniu ruszyły zabawy związane z corocznym świętem żaków. Koncerty, turnieje, wykłady – tak zapowiadają się najbliższe dni w Bydgoszczy.

Targi Wolontariatu

Studentów i absolwentów zapraszamy na organizowane 15 maja na UKW Targi Wolontariatu, będzie to doskonała okazja do poznania organizacji wolontariackich i znalezienia odpowiedniej dla siebie.

Kariera dla informatyka

9 maja studentów i absolwentów kierunków ścisłych, przede wszystkim informatylki zaparszamy na spotkanie ułatwiające wejście na rynek pracy!

Kariera naukowa w Europie - szkolenie

Zapraszamy pracowników naukowych na szkolenie "Kariera naukowa w Europie".

Dzień Roślin na UKW